آخرین اخبار  

تاریخ ایجاد: 04:44
تجلیل از رزمندگان برنامه ساز رسانه در هفته دفاع مقدس
تصویر خبر
اولین همایش تجلیل از نام آوران رسانه در سالن همایشهای صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار شد

دراین همایش که جمعی از رزمندگان برنامه ساز صداوسیمای مرکزاصفهان حضور داشتندآقای مهندس کلباسی مدیر کل مرکز و مشاور رئیس بسیج رسانه ملی به نقش بی بدیل همکاران رسانه ای در جنگ هشت ساله علیه ایران اشاره کرد و گفت: نیروهای مومن، متعهد و شجاع صدا و سیما به ویژه مرکز اصفهان با پوشش تصویری، تلویزیونی و برنامه سازیهای رادیوئی و همچنین گزارشهای خبری توانستند جانفشانیها و دلاور مردیهای رزمندگان را به جهانیان نشان دهند.

مشاور رئیس بسیج رسانه ملی با اشاره به 104 شهید صدا و سیما گفت: از این تعداد، رسانه ملی 3 شهید در دوران انقلاب، 93 شهید در زمان دفاع مقدس و 8 شهید پس از جنگ، تقدیم آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

از برنامه های جذاب و دیدنی این همایش پخش نماهنگ های تصویری از فعالیت رزمندگان رسانه در جبهه و بمباران هوایی شهر اصفهان بود که خاطرات گذشته را برای آنان زنده کرد.

مداحی حاج حسن خاکسار از مداحان اهل بیت (ع) و سراینده اشعار حماسی در جبهه و سخنرانی آزاده مشهور مهدی طحانیان که در مصاحبه خود در زمان اسارت با خبرنگاران خارجی شعر ای زن از فاطمه به تو اینگونه خطاب است زیبنده ترین زینت زن حفظ حجاب است را برای حفظ حجاب آن خوانده بود بخش دیگری از همایش تجلیل از نام آوران رسانه بود.

همچنین در ابتدای آئین تجلیل از مادر شهید باقری به نیابت از شهدای مرکز اصفهان تجلیل و یاد و خاطره 3 شهید مرکز گرامی داشته شد.

تجلیل از 60 نفر فیلم بردار، تصویربردار، خبرنگار،گزارشگران تلویزیونی و رادیوئی، صدابردار و سایر عوامل گروه های برنامه ساز رادیوئی و تلویزیونی و خبری پایان بخش اولین همایش تجلیل از نام آوران رسانه بود.