تاریخ ایجاد: 06:49
مستشهدین عاشورا
طرح " مستشهدین عاشورا " برای ثبت جهانی روز عاشورا به عنوان روز جهانی پادمان جنایت جنگی در سازمان ملل متحد
تصویر خبر

بسمه تعالی

با عنایت به ضرورت زنده نگهداشتن یاد و خاطره عاشورای حسینی در افکار عمومی جهان که زنده نگهداشتن دین مبین اسلام می باشد و با توجه به گسترش وقایع و اتفاقات ضد شیعی و تخریب اذهان ملتهای دنیا نسبت به مذهب حقه شیعه و تلاش بعضی از کشورها برای ثبت روز عاشورا به عنوان روز فرح و شادی، انجمن اسلامی کبوتران زمینی از تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب، طرحی را با عنوان " مستشهدین عاشورا" برنامه ریزی و پیگیری نموده است که به موجب آن با جمع آوری امضاء، روز عاشورا را به عنوان " روز جهانی جنایت جنگی عاشورا" در سازمان ملل متحد ثبت نماید.

هدف از اجرای این طرح، محکوم نمودن جنایات صورت گرفته در فاجعه کربلا از منظر بشر دوستانه می باشد تا اذهان جهانیان نسبت به این امر متوجه گردد و صدای مظلومیت شیعه به گوش مردم دنیا برسد. از طرفی نیز با تحقق این امر و ثبت بین المللی روز عاشورا دیگر شاهد جشن ها و پایکوبی ها در این روز حزن و اندوه نخواهیم بود و مانع ثبت احتمالی این روز به عنوان روز جشن عاشورا نیر خواهد شد.

اجرای مطلوب و منتج این طرح عظیم که انشاءالله از روز شهادت حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام) مطابق با 21 ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد و پیش بینی شده است که با حداقل 20 میلیون امضای مردمی جمع آوری شده از طریق سایت www.ashoora.org  به سازمان ملل ارائه شود، مستلزم اهتمام جدی کلیه مجموعه های دولتی و غیر دولتی می باشد، شایسته است کلیه مسلمانان و خصوصاً شیعیان نسبت به این امر اهتمام ورزند.

برای تبلیغ و توجیه طرح، بروشور آماده شده توسط انجمن اسلامی کبوتران زمینی از طریق سامانه اطلاع رسانی تشکل ها دینی کشور (tdm.ido.ir) در دسترس می باشد.

درصورت داشتن هر گونه سؤال یا ابهام می توانید با شماره 09118514761 تماس حاصل فرمایید.

 

 

ميانگين (0 رای)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


سید صادق
خواهش می کنم از طریق اخبار و سایر برنامه های پر بیننده به مردم اطلاع بدید
پست شده در 10/21/14 7:06 AM.